محل تبلیغات شما
سلام!

میخوام یه انیمه ی جدید رو معرفی بکنم

این انیمه برای من یاداور خاطرات خوبیه. اولین باری که تصمیم گرفتم اوتاکو شم با این انیمه شروع کردم. اولین انیمم همین بود و اولین کراش انیمه ایم رو هم توی همین انیمه زدم

خوب میریم معرفی

نام:سیریوسه شکارچی

تعداد قسمت:12
نوع:پایان یافته
ژانر:خون اشامی. اکشن

داستانش: داستانش درباره ی یه هلاله،هلال توی جهان قدرت متلق رو داره. هرکی اونو داشته باشه ینی جهان رو در تعادل نگه داشته. در این بین فقط یه نفره که میتونه قدرت واقعی هلال رو مهار بکنه،و اونم خاندان سیریوسه. خاندان سیریوس درواقع خونی دارن توی وجودشون که اونارو یهویی خیلی خیلی قدرتمند میکنه . خاندان سیریوس در گذشته توسط خون اشاما قتل عام میشن اما در این بین یه پسر بچه زنده میمونه. اون پسر بزرگ میشه و میشه شکارچی خون اشام. قسم میخوره همه ی خون اشامارو بکشه چون اونا مادر و داداششو کشته بودن.  اما. میخوام اسپویل کنم دارم وزور میزنم اسپویل نکنم چیزیو خوب اما این پسر نمیتونه به قولش برای کشتن خون اشاما پایبند بمونه. دلیلشو پایین تر میگم

اینم هلال سیریوسه

شخصیت ها(به ترتیب اهمیت نیست)

یوری:(یولیم میگن)

کاراکتر اصلی همین یوریه،اخرین بازمانده ی سیریوس،درواقع میشه گفت یه کاراکتر کمتر رمانتیکه اما کاملا احساساتیه

وقتی خون سیریوس توش به جوش میاد نیمه ی سفید موهاش بیشتر میشه و چشماشم ابی روشن روشن میشه(مثل چشمای یاتو)

فکر نکنین کراش من این بودا!! کراش من. بعدا میگم. خوب این کاراکتر اخرش هلال سیریوس رو داخل یه چشمش محفوظ نگه میداره

ترجمه: درسته برادر؟؟ من یه سیریوسم و من کسیم که. دنیا رو در تعادل نکه داشته
اخ این درسته برادر منو کشته
نمیگم چی میشه اسپویله

اینم در حالت اوج قدرتش

2:فیلیپ

والا من تنها چیزی که از این کاراکتر فهمیدم این بود که خیلی یه دنده و لجبازه و کاراکتر فرعیم هست. اینم با یوری توی گروه خون اشام کشاس ولی سیریوس نیست.

3:لاریسا و تامارا

اینا دوتا دختر دوقلو ان که یکیشون میمیره:/ حقش بود! والا!! قدرتیم نداشتم فقط قمپز بودن:/ و اینکه خون اشامم بودن

اونایی که دیگه خیلی فرعینو ازشون عک کم میزارم

4:دوروتی

والا چرا دروغ بگم:/ این زنم یکی از ارتش خون اشام کشا بود که من اخرشم نفهمیدم بود و نبودش چه تاثیری داره:/

5:لاوگراف

اقا من این کاراکترو خومد جر میدمممم! کاراکتر منفی اصلی همینه T-T خیلی ازش بدم میاد ایشششش

این هلال سیریوسه تو چشمش:/ اخه میخوردتش بعدش کراش من دستشو تا ارنج میکنه تو چش این میکشه بیرون هلالو

6:ریوکو

این دختره عاشق یوری میشه ولی هیچ وقتم بش نمیرسه بدبخت. اخه یوری توی اخرین ماموریتش بدجور شکست عاطفی میخوره بچم. توی خون اشاما یه یماری شایع میشه. میدونین که خون اشاما اگه کسی خون اشامشون بکنه با اون یه پیوند خونی میبندن که تا اخر عمر ازشون بی چون و چرا اطلاعت بکنن. اما خون اشامی که این بیماریو بگیره دیگه نیاز نیست از دستورات اربابش اطاعت بکنه. البته خوب بعدشم میمیره این بیماری باعث میشه یوری شکست عاطفی بخوره. چراشو ادامه بفهم:/

خوب اینم ریوکو

6:میکائیل جیرو

بالاخره رسیدیم به اولین کراش انیمه ای من:/ اولین نفری که روش کراش زدم همین بود! خیلی دوسش دارم خیلی خوبه مرتیکه ی خفن!!
خوب خوب خوب. این داداشمون درواقع برادر یوریه(الان دارین میگین مگه نگفته بودم خون اشاما داداش و مامانشو کشتن؟) خوب اره. این بچمون در واقع برای خفاظت از داداشش توی بچگی تبدیل به خون اشام میشه. اون کاراکتر منفیه بیتربیتم برای گرفتن هلال سیریوس از این استفاده میکنه چون به هرحال قبلا یه سیریوس بوده.
به داداششم میگه مگه قول نداده بودی کل خون اشامارو بکشی؟ خوب بکشم ولی نمیمیره و اخرشم داداششو از مرگ حتمی دوباره نجات میده. و اینکه به یوری میگه اگه یه وقتی مث خون اشامی وحشی شدم بدون درنگ بکشم

میکائیل چون مجبور بوده به حرف اربابش گوش بده و یوریو بکشه میره و از خون خون اشامای مریض میخوره. اخرشم میمیره(خیلی از مرگای چشم باز بدم میاد اینم چشم باز میمیره عربده ی داداشش بعد مرگ میکائیل شنیدنی بود)

جوونیاشه. اونکه کامل موهاش سفیده

خوب اینم از این:/

ایا روی کسی کراش زدی؟
نظرتون راجب به اولین کراشم چیه؟

چگونه کانکی کن شویم؟

ایا امروز از من راضی بودید؟

دسته دسته عکس از چهار کراش برترم

خون ,یه ,میشه ,ی ,خیلی ,سیریوس ,خون اشاما ,خون اشام ,کراش من ,خون اشامی ,از این

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

westcescatu بررسی مزایای مصرف جعفری دلشاد کلوپ جوانان فیلیپین کمیته پژوهشی آموزش و پرورش بندر انزلی ألسَّلاَمُ عَلَیکِ یَا فَاطِمَةَ المَعصُومِه بِنتِ مُوسَی بنِ جَعفَر (ع) gcourganfeto رمانهای من و ریوما Scott's receptions