محل تبلیغات شما
کنیچوا یومینا سان

خوبین ایا؟

خوب من اومدم با چندتا دونه ادیت دیگه + داستانشون که پشت هر ادیت چی خوابیده!!

این اوسی جدیدمه اسمش کاریاس و برای انیمه ی بلیچ ساختمش،یه شینیگامی-هالو-کویینسیه:) اینجام داشت از کسی که به شینینگامی تبدیلش کرده بود که یه کاپیتان بود محافظت میکرد در برابر یه هالو ی قدرتمند

اون اقا بالداره اسمش اولکیورس، توی خود انیمه میمیره ولی من دوسش داشتم توی ذهنم زندش کردم و ادم خوبیش کردم، اینجام چون دنیای خودش به ساکیا برای محافظت نیاز داشت وارد دنیای مای هیرو میشه و ساکیا رو از مدرسش ورمیداره میبره به دنیای خودش(همون بلیچ)

توی عکس بالا سینش سوراخ نبود چونکه توی دنیای دیگه ینی مای هیرو باید استتار کنه برای همین اوون چیز سینشو میپوشونه،اینجا دارن برای نجات دنیای اولکیورا از جنگلا یواشکی میرن سمت دشمن که یهو اولکیورا احساس میکنه چیزی بهشون زل زده برمیگرده این طوری نگاه میکنه

اگه داستانا رو خونده باشین میدونین که ساکیا یه دختر نیمه غول بود،خوب این عکس مربوط به جلو سومه گذاشتم میفهمین:)

چگونه کانکی کن شویم؟

ایا امروز از من راضی بودید؟

دسته دسته عکس از چهار کراش برترم

دنیای ,توی ,یه ,ساکیا ,ادیت ,اولکیورا ,دونه ادیت ,مای هیرو ,دنیای خودش ,ادیت دیگه ,برای همین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کار و فناوری دوره متوسطه اول imocenor bammountbaleb toherjohnlo دلنوشته های شهاب شعیب old car _ ایل های 2 مطالب اینترنتی Owen's page کلبه ی حکایت ها گیلان من