محل تبلیغات شما
کنیچوااااااااااااا 

عکس از چهار کراششششش برترممممممممممممم

خوب دیگه بریم ببینیم

1:ایزاوا شوتا(پاک کننده ی بزرگ)

خوب راستش دلیلی که من روی این فرد کراش دارم اینه که فداکار،شجاع و مهربونه ولی سعی میکنه نشونش نده.زندگی خوبی نداشته و دوست صمیمیشو از دست داده(مرده) برای همین داره از دانش اموزاش به نحو احسنت مراقبت میکنه که اتفاقی براشون نیافته. در این راه تا حد مرگ هم پیش رفته. به دوست صمیمیش طوری که نشون میده نیست و درواقعا دوسش داره. توی مانگاهایی که من میخونم یه جا میگ رو اسیر کرده بودن و این از جون و دل برای نجاتش 
مایه .گذاشت طوری که دستش شکست. دوسش دارم چون لیاقتشو داره

galeria de Aizawa Shouta. imágenes de todo tipo  si se portan bien le… #fanfic # Fanfic # amreading # books # wattpad

- How to Start a Drawing: 5 Methods for Rookies  Here is the hardest part var You have a very bright idea in your mind and you know what to do, you know how to do it, but there is a problem: How do you get started? That’s where the hardest part starts, because your first line forms a basis for the other line, and each line is connected. You draw the first line, then the other line, then another… Did you draw wrong? Now everything will be messed up or should it be ??? There is no single correct

Galería de Aizawa Shota -  <p><a href=چگونه کانکی کن شویم؟

ایا امروز از من راضی بودید؟

دسته دسته عکس از چهار کراش برترم

دوست ,طوری ,میکنه ,دوسش ,صمیمیش ,درواقعا ,که من ,طوری که ,که نشون ,صمیمیش طوری ,دوست صمیمیش

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

critenpoba خرید قیمت هدست بلوتوث حلزونی چیست چیه از کجا بخرم hongpusbadcport مخابرات حامی عمران افزایش بازدید+عکس و مطالب جنجالی از بازیگران+اخبار روز دنیا+ترفندستان سه كچل+دانلود رایگان+برنامه موبایل + ترفند موبایل tertepany ریاضیات و کاربردها مطالب اینترنتی rireftafi