محل تبلیغات شما
کنیچوا یومینا سان!

داژوگو؟

خوب میخوام امروز دوتا کاراکتر توی بلیچ رو به صورت اساسی معرفی بکنمشون(اینا کاراکترای اصلی نیستن)

خوب خوب خوب میریم که داشته باشیم

از اولش بگما! جفتشون میمیرن، جفتشونم کاراکترای منفی داستانن.

اولش باید یه توضیحی درباره ی هالوها بدم

هالو ها درواقع هیولاهایی هستند که مغز کوچیکی دارند و قلبی ندارند و همیشه یه تیکه از بدنشون به صورت دایره ای سوراخه و اصلا شبیه انسانا نیستن. خوب. این هالوها توسط انسانا معمولی دیده نمیشن اما این دلیل نمیشه که اونارو نکشن. اما هالو ها معمولا بیشتر برای خوردنروح های انسان هایی که توی دنیا مردن و به جامعه ی ارواح منتقل نشدن هستن(جامعه ی ارواح محل زندگی شینیگامیاس)

اینایی که توی عکس بالان همه هالوان
 هالو هارو فقط با شکستن ماسکشو میشه محو کرد

حالا شینیگامیا یا سول ریپرا کین؟ این دسته از افراد به سیزده گروه تقسیم بندی میشن که هر گروه یه کاپیتان و یه معاون داره که از همه ی افراد توی اون گروه قوی ترن این دوتا. سول ریپر ها یا شینیگامی ها از مردم دنیا در برابر هالو ها محافظت میکنن و به محض دیدن یه روح اونو به جامعه ی ارواح منتقل میکنن(جامعه ی ارواح یه چیزی مث همون بهشت ماست)

یه شینیگامی همیشه یه شمشیر همراهش داره که به این شمشیرا میگن زانپاکتو. خوب، هر زانپاگتو فقط یه شمشیر نیست،اسم داره و یه روح درونش محفوظه تقریبا همه ی شینیگامی ها اسم شمشیر خودشون رو میدونن. با دونستن اسمش میتونن قدرت واقعیش رو تا حدود کمی ازاد بکنن. اما برای ازاد کردن همه ی قدرتش و رسیدن به لول خفن قدرتمندی(اسم این لول بانکایه) باید هر شینیگامی 100 سال تلاش کنه(شینیگامیا خیلییی عمر میکنن) فقط دو نفر در طول تاریخ بودن که تونستن بانکای شمشیرشون رو توی سه روز ازاد بکنن. کراش من اوراهارا و کاراکتر اصلی ایچیگو.

خوب کل اینا رو گفتم که برسم به یه دسته ی دیگه. الان حتما همتون فکر میکنین که اره ادمای توی این انیمه سه دسته ان: انسانا،هالوها،شینیگامیا.
اول اینکه کاراکتر اصلی کلا همه ی این قواعد رو دور زده! ینی اولش یه انسان بوده بعدش یه هالو میشه بعدشم شینیگامی

اما همون طور که گفتم وقتی یه بهشتی هست. همیشه یه جهنمیم هست. یه جایی وجود داره که (اسمش یادم نیست اون جاعه) که هالو ها توش زندگی میکنن و اینکه کاراکتر منفی اصلی هم میره اونجا فرمانروایی میکنه

خوب. غیر از این قواعد یه سری از کاراکترا ترکیبی از دوتا ان.دوتا از کاراکترایی که معرفی میکنم ترکیبی از هالو و شینیگامین که بهشون قدرت باور نکردنی از داده شده

خوب دیگه بریم کاراکترا رو ببینیم

3: گیریمجو جگرجک

واقعا فکر کردین ترکیب شینیگامی و هالو میشه هالویی با شمشیر؟ نه بابا یه سری از ها

لوها خیلی جذابن لعنتیا

این بدبخت خیلی گذشته ی بدی داشته. تا اونجایی که من فهمیدم ام. قبلا داخل بدن یه ببر بوده که همه ی هالوهارو میکشته. اما بعد به زور افراد قوی تر از خودش اسیر اونا میشه و مجبور میشه واسشون خون بریزه و ادم بکشه. اما بعدش ایزن(کاراکتر منفی) گیرش میاره و مجبورش میکنه برای اون کار بکنه

توی دسته ی قدرت هالو ها( از یک تا صد) نفر ششمه. ینی اینکه به راحتی میتونه چهارتا کاپیتان شینینگامی رو همزمان بکشه

2: اولکیورا سیفر

وای من خودم به شخصه از این کاراکتر خیلی خوشم میاد.  خیلی قیافه ی بی احساسی داره اما یه بار توسط ایزن مجبور شد به دختری زور بگه و اونو طرف خودشون بکنه. اون موقع دختره اومد. کسی نفهمید اما بعدا کم کم عاشقش شد. اینو ایچیگو کشتش. وقتی داشت محو میشد(یا تبدیل به پودر میشد) دستشو به طرف دختره دراز میکنه و میگه: دختر جوان. ایا تو از من میترسی؟ دختره میگه: نه من ازت نمیترسم بعدش اشک تو چشش جمع میشه و میگه:اوه. ممنونم. بعدشم محو میشه. خلاصه که من این کاراکترو خیلی دوست دارم

قیافش ممکنه ترسناک باشه توی حالت اوج قدرتش اما فقط جنگید تا از دختره دفاع کنه. از نظر خودش کسی که دختره عاشقش بود بعدا براش خططرناک میشه(واقعا هم میشه)

1: ایزن سوسکه

اخ اخ دلم میخواد این کاراکترو بکشمش! این کاراکتر یه شینیگامی بود که به جامعه ی خودش خیانت کرد. معاون خودش رو کشت و قصد جون کاپیتان جوخه ی 10 رو کرد. قدرت بانکایش هیپلوتیزمه برای همین مرگ خودشو جعل کرد و همه فکر کردن مرده اما از حق نگذریم کمی جذابه(توی قسمتای اول اصلا جذاب نیستا اصلا!) و اینکه بعدا تبدیل به هالو میشه

این عکسش توی قسمتای اوله که هست. عکسای بعدی برای وقتیه که همه میفهمن عجب ادم پستیه

خوب همینا بود

روی کسی کراش زدین ایا؟ بهم بگین روی کی اگه زدین*^*

بای!

چگونه کانکی کن شویم؟

ایا امروز از من راضی بودید؟

دسته دسته عکس از چهار کراش برترم

یه ,ی ,توی ,رو ,میشه ,ها ,همه ی ,جامعه ی ,هالو ها ,ی ارواح ,همیشه یه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

صبا آهنگ Dorothy's info Francine's receptions پادگان جوادنیا قزوین #خاطرات خدمت سربازی Choose the Best Wholesale NHL Arizona Coyotes Jerseys. بنیاد مهر ایران فروشگاه فایل tinghostmetang دانشگاه فقط به عشق خدا