محل تبلیغات شما
سلام:)

این چندروزه دارم یه انیمه ای میبینم به اسم fire force یا همون نیروی اتش

نام: fire force
تعداد قسمت:24
نوع:ادامه دار
ادامش تیر سال 99(همین ماه) میادش

داستانش راجب مریضی یا اتفاقی که توی دنیا شایع میشه و ادمای دنیا یهویی اتیش میگیرن که بهشون میگن دوزخی

پس از این اتفاق انسان هایی با نیروی اتیش متولد میشن و گروه هایی رو تشکیل میدن که این دوزخی ها که انسان های معمولی بودن درواقع رو میکشن و راحتشون میکنن. هیچ کس نمیدونه چرا یهویی یه انسان اتیش میگیره ولی ممکنه نفر بعدی حتی خود شما باشید!!

شخصیت اصلی پسریه به اسم شینرا که در گشته مامانش جلوی چشمش به یه دوزخی تبدیل میشه و میکشنش. از اون موقع شینرا قدرتی رو میگیره که از پاهاش میتونه اتیش بده بیرون
کاراکتر اصلی بعدی ارتوره،حس میکنه شوالیس و قدرتش توی شمشیر فشرده شده از اتیششه، خیلی قدرت خفنیه

الان چندتا از عکساشو واستون میزارم

شینرا

ارتور

ماکی: خیلی خوبه این دختره،توانایی کنترل اتیش رو داره ولی خودش منیتونه اتیش درست بکنه، اسم قدرتشم پوس پوسو عه

تاماکی(این دخترم خیلی خوشگله،تواناییش این قدرتو بهش میده که تبدیل به یه گرگ شیطانی اتشین بشه)

اوبی(کاپیتان،قدرتیم نداره)

خوب این از شخصیتا،سه چهارتام عکس از انیمه میزارم که جذب شین

و همین دیگه:)
امیدوارم دوست داشته باشین!!

چگونه کانکی کن شویم؟

ایا امروز از من راضی بودید؟

دسته دسته عکس از چهار کراش برترم

اتیش ,رو ,یه ,اسم ,نیروی ,انیمه ,به یه ,میشه و ,به اسم ,اتیششه، خیلی ,قدرت خفنیهالان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اشکِ مَشک (کشکول ولایت نامه) فول تحلیلگر awualecfe cecodarbaa کار و فناوری دوره متوسطه اول Kevin's info من چیستم؟ فروش آثار گروه مستان - همای کمانگیری روی اسب با اسب کرد هیپنوتیزم و چار