محل تبلیغات شما
یووو مینااااا*---*
این چندوقته میهن خربا بود حتی یه دونه پست هم نتونستم بذارم :(.
اگه یه وقت دوباره پست ها براتون نیومد برین توی منوی آرشیو که تاریخ ها هست بزنید روی آبان یا هر ماهی که توش میریم تا پستارو براتون بیاره^-^
ای کسانی که نویسنده هستید :|.یک پست بذارید تا دوباره به حالت عادی وب برگردیم :|.
تچکر^-^
خب حالا نمیدونم میدونید یا نه ولی یه تئوری میگفت که دابی تویاعه و برادر تودوروکی شوتو
خب بعضیا قبول نداشتنش.
ولی توی چپتر جدید دابی این رو گفت!

ترجمه:من یه اسم عالی دارم.منو تویا صدا بزن!
و.من
عععععععععععععععررررررررررررررررررررررررررررر عععععععععععععععررررررررررررررررررررررررررررر عععععععععععععععررررررررررررررررررررررررررررر عععععععععععععععررررررررررررررررررررررررررررر عععععععععععععععررررررررررررررررررررررررررررر ععععععععععععععععععععععععععرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر
اهم اهم :|.
آره دیگه اینطوری :|.
و اینکه کامنت بذارین ببینم شاید بیاد '^'
آریگاتو^-^

جانه!♡

چگونه کانکی کن شویم؟

ایا امروز از من راضی بودید؟

دسته دسته عکس از چهار کراش برترم

عععععععععععععععررررررررررررررررررررررررررررر ,| ,یه ,پست ,ولی ,دابی ,عععععععععععععععررررررررررررررررررررررررررررر عععععععععععععععررررررررررررررررررررررررررررر ,جدید دابی ,دابی این ,چپتر جدید ,توی چپتر ,عععععععععععععععررررررررررررررررررررررررررررر عععععععععععععععررررررررررررررررررررررررررررر عععععععععععععععررررررررررررررررررررررررررررر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Brian's style هپتا رایانه Jeffrey's blog ergrisarheed Craig's page viocuwames Pauline's life برق صنعتی و طراحی دستگاه های صنعتی وplcفراهانی(رباطکریم واسلامشهر ) 09301471243 Jonnie's notes سید حمیدرضا